Volkswagen
 

Kontakt

Aasta Auto Pluss AS
Aardla 101, Tartu 50414
Telefon:
Faks: 7 344 409
E-mail: aastaautopluss@vwtartu.ee
http://aastaautopluss.ee/


Aasta Auto Pluss AS lahtiolekuajad:


Teenindus ja varuosad                                         Broneeri teenindus tel 6 803 660

E-R 8.00-18.00

L - SULETUD

Sõidukite müük

E-R 09.00-18.00

L  10.00-15.00



Müügisekretär 6 803 640
 Ingrid Koort
müügisekretär
6 803 640
ingrid.koort@vwtartu.ee
Sõidukite müük 6 803 650
 Rein Kullamaa
müügidirektor, juhatuse liige
56 232 800
rein.kullamaa@vwtartu.ee
 Margus Padar
suurklientide müügikonsultant
56 924 700
margus.padar@vwtartu.ee
  Ragnar Savvi
müügikonsultant
51 01 966
ragnar.savvi@vwtartu.ee
Kasutatud autode müük
  Olari Treial
müügikonsultant
50 59 911
olari.treial@vwtartu.ee
Teenindus Broneeri teenindus siit või helista tel 6 803 660
 Rain Lellep
teenindusjuht, keretööde meister
53 406 225
rain.lellep@vwtartu.ee
 Riina Kartau
teenindusassistent
6 803 660 / 56 857 660
riina.kartau@vwtartu.ee
 Mati Poolak
hooldusnõunik
6 803 660 / 56 676 222
mati.poolak@vwtartu.ee
 Taavi Kallas
hooldusnõunik
6 803 660 / 56 820 300
taavi.kallas@vwtartu.ee
 Mati Russing
hooldusnõunik
6 803 660 / 56 619 377
mati.russing@vwtartu.ee
 Martin Veedler
kahjude käsitleja, keretööde meister
6 803 660 / 56 988 644
martin.veedler@vwtartu.ee
 Ranet Rees
hooldusnõunik-garantiimeister
6 803 660 / 56 298 398
ranet.rees@vwtartu.ee
 Heinar Uus
diagnostika- ja koolitusmeister
6 803 660 / 5053315
heinar.uus@vwtartu.ee
Varuosade müük 6 803 670
 Heiki Anton
müügijuht
6 803 670 / 53 543 348
heiki.anton@vwtartu.ee
 Priit Jõgiste
müügikonsultant
6 803 670 / 55 675 040
priit.jogiste@vwtartu.ee
 Veiko Kullus
varuosade logistik-operaator
6 803 670 / 5133564
veiko.kullus@vwtartu.ee
Administratsioon
 Tiiu Odra
raamatupidaja
6 803 643
tiiu.odra@vwtartu.ee
 Andres Tark
tegevjuht, juhatuse liige
5015755
andres.tark@vwtartu.ee
 Tarmo Uffert
juhatuse esimees
6 803 640
tarmo.uffert@vwtartu.ee