Volkswagen
 

Pärlid

Uus Multivan. Miks olla kõigi teiste sarnane?

Igal inimesel on ju omad eelistused. Ühele meeldib pikk rahulik sõit läbi öö. Teisele aga hoopiski kiire suts päikeselisse randa koos hulga sõprade, koera ja suure piknikukorviga. Ja ehkki iga inimene on teistest erinev, ehitasime me auto, mis sobib igaühele, aga pole kunagi samasugune. See on Multivan.

Kontseptsioon
Multivan on rohkem kui auto. Ta on pääse võimalustest tulvil maailma. Avara, mugava ja mitmekülgse mahtuniversaalina pakub ta parimaid tingimusi peredele, kuid sobib ideaalselt ka spordiks, pikkadeks reisideks või tööülesannete täitmiseks. Tema siseruumi universaalsus annab teile vabaduse oma soove ellu viia, jäädes samal ajal alati avatuks uutele soovidele.

Istmekontseptsioon ja siseruumi siinisüsteem võimaldavad mistahes kasutusviise, vajadusel saate Multivanis isegi mugavalt ööbida. Tema turvasüsteemid ja sõidumugavus hoolitsevad meeldiva sõiduelamuse eest ja kaitsevad teid teeloleku ajal. Ja kuna ta on tehnoloogia mõttes kõigist kaugel ees, annab seegi meeldivalt tunda: kütusekulu ja heitmehulga poolest on Multivan eriti tagasihoidlik, dünaamika ja sõidurõõmu osas aga piirangud puuduvad.

Uuendused uues Multivanis
Uue Multivani intelligentsed juhiabisüsteemid parandavad sõidumugavust ning aitavad teil samuti ümbrust jälgida ja ohtusid vältida. Tehnilised uuendused kahandavad kütusekulu, säästavad keskkonda ja vähendavad teie kulusid:

  • Mitmeotstarbeline ja ümberkorraldatav siseruum on avar ning arvukate kohandamisvõimalustega.
  • Uued jõulised ühisanumpritsega TDI-mootorid, mis vähendavad kütusekulu ja CO2-heitme hulka.
  • Uuenduslik 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DSG), mis on saadaval ka koos 4MOTION nelikveoga.
  • Juhiabisüsteemid tõstavad turvalisust ja lisavad mugavust: pöördetuled valgustavad kurve, Side Assist tagab ohutu rajavahetuse, tagurdamiskaamera Rear Assist ohutu tagurdamise ja manööverdamise, rehvirõhunäidik jälgib rehvide seisukorda.

Uus Multivan, mudelivariandid
Olgu tegu pereauto, vabaajasõiduki või töövahendiga – igaks otstarbeks leidub sobiv mudel. Multivan Startline, Multivan Comfortline ja Multivan Highline pakuvad teile mitmesuguseid võimalusi realiseerida oma ettekujutusi vabadusest ja liikumisest.